FIORAJE

KWIACIARNIA STACJONARNA

 BĘDZIN, UL. NARUTOWICZA 1 A

Mamy niesamowitą przyjemność, aby zaprosić Was do naszej Kwiaciarni, gdzie z pasją oddajemy się

 zleceniom naszych klientów. Możecie u Nas kupić świeże kwiaty cięte, zamówić kompozycje kwiatowe, wybrać rośliny doniczkowe lub rozejrzeć się w ofercie ślubnej oraz szeregu ozdób i kwiatów suszonych, które mamy w sprzedaży. 

   Kompozycję realizujemy pod indywidualne zamówienie.  Zamówienia można składać osobiście w naszym lokalu,

telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail, klikając w poniższy przycisk.

W treści wiadomości  prosimy o informację o budżecie i ew. kolorystyce czy rodzaju kwiatów, których mamy użyć. Jeżeli nie będziemy czegoś pewni, skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy również do naszej Kwiaciarni Internetowej gdzie możecie złożyć zamówienie on-line !

 

BUKIETY OKOLICZNOŚCIOWE

60- 250 zł

Fioraje odpowiadają na każde zapotrzebowanie klienta oraz zapewniają nienaganną obsługę na terenie woj. śląskiego. Twój bukiet dostarczymy pod wskazany adres bez dodatkowych opłat. Powiedz nam dla kogo i na kiedy oraz jakim budżetem dysponujesz a my dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

IMG_20190315_172225_400.jpg

FLOWERBOXY

70-500 zł

Idea wręczania kwiatów w pudełkach przywędrowała do Europy ze Wschodu i na stałe zagościła również w naszej pracowni. To wyjątkowo ekskluzywny rodzaj bukietu. Jesteśmy  w stanie przygotować praktycznie każdy rodzaj takiego boxa - począwszy od kształtu aż do wielkości - Boxy przygotowujemy tylko i wyłącznie z żywych kwiatów.

5698fdb3b68ce614ff3bef1b4dad6569.jpg

BUKIETY NA SPECJALNĄ OKAZJĘ

40-120 zł

Specjalne okazje to wyjątkowe dni takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Nauczyciela itp. W tych dniach nasza oferta ogranicza się do zamówień terminowych i zazwyczaj polega na przedstawieniu konkretnej oferty w kilku rozmiarach bukietów w określonej cenie.

IMG_20190406_223434_071.jpg